MOTEL KAMENEC

Nachádza sa na brehu Zemplínskej šíravy v najnavštevovanejšej oblasti Kaluža. Romantické prostredie a poloha dopomáhajú k zhmotneniu predstav o najdokonalejších spoločenských podujatí. Dlhoročná tradícia, spoľahlivý personál a stovky spokojných zákazníkov len umocňujú to, že Motel Kamenec je ta najlepšia voľba pre organizáciu takýchto akcií. „Flexibilnosť“ a rozloha priestorov umožňuje organizáciu rôznorodých akcií.

SVADBY

Nielen pre nevestu je svadobný deň naplnením veľkého sna. Rozprávkové šaty, hviezdny účes, skvelé jedlo, perfektná zábava a ešte aj mnoho ďalších detailov ktoré umocňujú tento deň. Motel Kamenec je práve to miesto, kde sa vám predstava o najromantickejšej oslave vášho veľkého dňa naplní. Príjemná obsluha, kvalitná kuchyňa zameraná na rôzne oblasti gastronómie, profesionálne vyzdobené priestory sú najvhodnejšie predpoklady pre organizáciu svadobnej hostiny podľa rôznych požiadávok na túto akciu. Stovky spokojných párov, dlhoročná tradícia, veľká kapacita (120 a viac. ľudí) a stála obsadenosť, sú dôkazom toho, že Motel Kamenec usporadúva akcie, ktoré v okolí nemajú konkurenciu.

STUŽKOVÉ

Stužková slávnosť symbolizuje oslavu mladosti a dospelosti zároveň. Na tento večer sa tešia rovnako žiaci ako aj ich rodičia. Tak prečo tento nádherný okamih neosláviť honosne? Už mnoho tried si pre túto oslavu vybralo práve Motel Kamenec. Príchod po červenom koberci doplnený zvukovými a svetelnými efektmi, krásne vyzdobené priestory, výborná kuchyňa a nielen to umocňuje „luxusnosť“ tohto večera. Ak už je všetkej tejto noblesy dosť, tak rozprúdenie poriadne divokej zábavy až do „skorých“ ranných hodín, pomôže profesionálna zvukovo svetelná technika, ktorá zmení oslavu na poriadnu party, na ktorú žiaden žiak isto nezabudne.

PLESY

Aspoň jeden večer sa cítiť ako filmová hviezda“. Takéto prianie má určite nejeden z nás. To vám vieme splniť počas Plesovej sezóny na Moteli Kamenec. Ako hviezda sa začnete cítiť už pri príchode do objektu, kde vás už z diaľky budú vítať rôzne svetelné efekty. Pokračuje to prechodom po červenom koberci za sprievodu inštrumentálnej hudby a rôznych svetiel, čo naznačuje že sa váš sen začína napĺňať. Dôkazom týchto slov je, že naše plesy sú každoročne plne navštevované a ide o „najväčšie“ plesy v okolí. Najznámejšie sú hasičský, policajný, rybársky ako aj „neformálny“ motorkársky s počtom hosti okolo 300.

FIREMNÉ AKCIE

Vďaka veľkému vnútornému ale aj vonkajšiemu priestoru, dokážeme zorganizovať rôzne firemné akcie podľa rôznych požiadávok klienta. Najmodernejšia audio-video technika, rôzne športoviská, osvedčená kuchyňa a nielen to, nám napomáha k tomu aby firemná akcia bola pripravená a prebiehala tak, ako si to klient požaduje. Dlhoročnú tradíciu majú u nás rôzne sympózia, školenia, vianočné večierky, dni detí, firemné dni a mnoho rôznych podujatí s počtom ľudí v stovkách.